Doprava zdarma

Dezinfekční vak OB7 velikost M včetně uhlíkového filtru a ventilačních podložek

111
Neohodnoceno

Generátor ozonu řady" HOME" + dezinfekční vak OB7

Jediný výrobek pro domácnost na trhu s dezinfekčním atestem.

(Ilustrační foto)

Dezinfekční vak je samostatně neprodejný, resp. je možný doprodej vaku našim zákazníkům, kteří již mají náš generátor HC 1500 nebo HC 3500.


  • 4 297,52 Kč bez DPH
  • Skladem
5 200 Kč
Kategorie: Generátory ozonu
Rozměry vaku OB7: 160 x 400 x 440 mm
Destruktor O3: uhlíkový
 

Vak OB7 je speciální praktický vak, ideální pro pro každodenní dezinfekci předmětů, potravin či odstranění zápachů např. bot, sportovních potřeb, oblečení. Tyto speciální vaky byly testovány v laboratořích, je to Jediný výrobek pro domácnost na trhu s ověřeným dezinfekčním atestem ozonu.Díky destruktoru ozonu, zabudovaného do boční části vaku je možno ozonizovat ve vaku v místnostech za přítomnosti osob, zvířat i rostlin. Po rozpojení lze používat generátor ke všem běžným použitím, např. k ozonizaci interieru, interieru vozu atd.

Balení obsahuje 1x ventilační podložku. Ta slouží k možnému podložení věcí tak, aby se ozon dostal do všech potřebných míst.  

Jako volitelné příslušenství je možno dokoupit i speciální příslušenství pro ozonovou terapii např. speciální vak na končetiny.

Příklady použití:

  • potraviny - dezinfekce celých nákupů, odstranění pesticidů,
  • prodloužení trvanlivosti např. zeleniny a ovoce
  • obuv, oblečení sportovní potřeby - dezinfekce a odstranění zápachů
  • zvířecí pelíšky, dezinfekce a odstranění zvířecích zápachů
  • drobné předměty, roušky 

 

Pozor, ozon narušuje jemné pletivo gumiček (např. v ponožkách)

 

Ozon je přírodní čistící a dezinfekční látka. Je to silné oxidační činidlo. Je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Likviduje viry, bakterie, plísně, houby. Účinně odstraňuje zápach včetně kouře, potu, zvířat, inkontinence, zatuchliny. Ozon je možné využít k eliminaci příčin vedoucích k tvorbě nežádoucích zápachů, plísní, bakterií, virů, alergenů

Ozon se nesmí používat v místnostech a prostorách za přítomnosti lidí, zvířat a květin. Po aplikaci v místnosti je potřeba nechat místnost před vstupem ještě několik desítek minut prázdnou, než dojde k rozpadu ozonu na kyslík. Vhodné je vyvětrání.

Jednou z výhod našich vaků je právě možnost použití v místnostech za přítomnosti osob, zvířat a rostlin. Ozon proudí vakem, a na výstupu z vaku do místnosti je rozložen speciálním uhlíkovým filtrem. Na výstupu z vaku je vzduch se zanedbatelnou, neškodnou koncentrací ozonu (testováno). 

Vaky řady OB jsou vyrobené ze speciálních neprodyšných materiálů, tak, aby byla zaručena dostatečná těsnost, z toho důvodu jsou také opatřeny dvojím uzávěrem (zip plus suchý zip z materiálu s aktivním uhlíkem). V takto uzavřeném těsném prostoru lze dosáhnout koncentrace ozonu potřebné k ošetření drobných předmětů denní potřeby v nastaveném časovém limitu. Používání setu je velmi praktické a operativní.

VHODNÉ I K OZONIZACI ROUŠEK!