Doprava zdarma

Set HOME CLEANER 3500 + VAK OB7 velikost XL

116
Neohodnoceno

Set generátor ozonu HOME CLEANER HC 3500 + dezinfekční vak OB7 XL

pro domácí i komerční využití

Jediný výrobek pro domácnost na trhu s dezinfekčním atestem.

(Ilustrační foto)


 • 15 785,12 Kč bez DPH
 • Skladem
19 100 Kč
Kategorie: Generátory ozonu
Max. příkon: 70 W
Výkon pumpy: 15 l/min
Max. produkce ozonu: 3,5 g/h O3
Časovač: 1-60 min/nonstop
Rozměry: 320 x 110 x 200 mm
Životnost vyvíječe ozonu: 15 000 h
Hmotnost: 2,9 kg
 

Set obsahuje: generátor ozonu HC 3500, dále silikonovou hadičku (1m) a perlátor k ozonizaci vody,

dezinfekční vak s destruktorem ozonu.

Přístroj obsahuje časovač 1-60 min/non stop. Generátorem je možno ozonovat vodu a využít jí pro zdravotní či kosmetické účely.

Hlavním funkčním prvkem pro tvorbu ozónu je nerezová korónová trubice.

Díky vyššímu výkonu je přístroj vhodný i pro dezinfekci a odstranění zápachů ve větších např. komerčních prostorech (kanceláře, prodejny, výrobny, menší haly).

Příklady použití:

 • potraviny - dezinfekce celých nákupů, odstranění pesticidů, prodloužení trvanlivosti např. zeleniny a ovoce
 • obuv, oblečení sportovní potřeby - dezinfekce a odstranění zápachů
 • zvířecí pelíšky, skříně - dezinfekce a odstranění zvířecích zápachů
 • místnosti, chodby, sklepy, zatuchlé chaty - dezinfekce a odstranění zápachů, plísní, zatuchliny
 • automobily a klimatizace - dezinfekce a odstranění zápachů
 • výroba ozonizované vody - hydratuje pleť, podporuje krevní oběh, ústní voda, revitalizující koupel atd.
 • bazénky do 3 m3 - křišťálově čistá, ekologicky dezinfikovaná, zdraví podporující voda.

 

Generátor ozonu HC 3500 má rozměry 200×110×320 mm, váhu 2,3 kg a výkon 3500 mg (3,5 g) ozonu za hodinu. HC 3500 je vhodný pro místnosti cca do 60 m2 (3 m výška).

Generátory ozonu v naší nabídce jsou vhodné k ozonizaci vzduchu i vody. Na zadní straně přístroje HC 3500 se nachází výstup pro nasazení hadičky pro ošetření nedostupných míst. Přístroje přeměňují vzdušný kyslík O2 na ozon O3. K výrobě ozonizované vody se nasadí na hadičku perlátor (je součástí balení).

Ozon je přírodní čistící a dezinfekční látka. Je to silné oxidační činidlo. Je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Likviduje viry, bakterie, plísně, houby. Účinně odstraňuje zápach včetně kouře, potu, zvířat, inkontinence, zatuchliny. Ozon je možné využít k eliminaci příčin vedoucích k tvorbě nežádoucích zápachů, plísní, bakterií, virů, alergenů. Běžné je ozonizování interiéru aut a klimatizace.

Ozonizovaná voda slouží i jako prevence tvorby zubního kazu a paradentózy (vyžaduje pravidelné vyplachování ústní dutiny). Výborné výsledky přináší použití ozonové vody k regeneračním a kosmetickým účelům, koupelím, při řešení problémů spojených s plísněmi u nohou, také u potíží vzniklých se syndromem diabetické nohy.

Voda obohacená o ozon lze použít k odstraňování pesticidů, herbicidů a různých druhů hormonů z masa, ovoce a zeleniny.

Ozon se nesmí používat v místnostech a prostorách za přítomnosti lidí, zvířat a květin. Po aplikaci v místnosti je potřeba nechat místnost před vstupem ještě několik desítek minut prázdnou, než dojde k rozpadu ozonu na kyslík. Vhodné je vyvětrání.

 

Dezinfekční Vak OB7 XL:

Vak OB7 je speciální praktický vak, ideální pro pro každodenní dezinfekci předmětů, potravin či odstranění zápachů např. bot, sportovních potřeb, oblečení. Tyto speciální vaky byly testovány v laboratořích, je to Jediný výrobek pro domácnost na trhu s ověřeným dezinfekčním atestem ozonu.Díky destruktoru ozonu, zabudovaného do boční části vaku je možno ozonizovat ve vaku v místnostech za přítomnosti osob, zvířat i rostlin. Po rozpojení lze používat generátor ke všem běžným použitím, např. k ozonizaci interieru, interieru vozu atd.

Balení obsahuje 3x ventilační podložku. Ta slouží k možnému podložení věcí tak, aby se ozon dostal do všech potřebných míst.  

Jako volitelné příslušenství je možno dokoupit i speciální příslušenství pro ozonovou terapii např. speciální vak na končetiny.

Příklady použití:

 • potraviny - dezinfekce celých nákupů, odstranění pesticidů,
 • prodloužení trvanlivosti např. zeleniny a ovoce
 • obuv, oblečení sportovní potřeby - dezinfekce a odstranění zápachů
 • zvířecí pelíšky, dezinfekce a odstranění zvířecích zápachů
 • polštáře, menší přikrývky -dezinfekce
 • oblečení (například odstranění pachů u oblečení, co nelze prát)
 • drobné předměty, roušky

 

Pozor, ozon narušuje jemné pletivo gumiček (např. v ponožkách)

 

Ozon je přírodní čistící a dezinfekční látka. Je to silné oxidační činidlo. Je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Likviduje viry, bakterie, plísně, houby. Účinně odstraňuje zápach včetně kouře, potu, zvířat, inkontinence, zatuchliny. Ozon je možné využít k eliminaci příčin vedoucích k tvorbě nežádoucích zápachů, plísní, bakterií, virů, alergenů

Ozon se nesmí používat v místnostech a prostorách za přítomnosti lidí, zvířat a květin. Po aplikaci v místnosti je potřeba nechat místnost před vstupem ještě několik desítek minut prázdnou, než dojde k rozpadu ozonu na kyslík. Vhodné je vyvětrání.

Jednou z výhod našich vaků je právě možnost použití v místnostech za přítomnosti osob, zvířat a rostlin. Ozon proudí vakem, a na výstupu z vaku do místnosti je rozložen speciálním uhlíkovým filtrem. Na výstupu z vaku je vzduch se zanedbatelnou, neškodnou koncentrací ozonu (testováno). 

Vaky řady OB jsou vyrobené ze speciálních neprodyšných materiálů, tak, aby byla zaručena dostatečná těsnost, z toho důvodu jsou také opatřeny dvojím uzávěrem (zip plus suchý zip z materiálu s aktivním uhlíkem). V takto uzavřeném těsném prostoru lze dosáhnout koncentrace ozonu potřebné k ošetření drobných předmětů denní potřeby v nastaveném časovém limitu. Používání setu je velmi praktické a operativní.

VHODNÉ I K OZONIZACI ROUŠEK!